Zawody o Złoty Haczyk Prezesa 2024 rozegrane

W dniu 16-17.08.2024 r. na łowisku Złoty Karaś w miejscowości Lipka odbyły się nocne zawody spławikowo-gruntowe o Złoty Haczyk Prezesa Koła PZW WSK Kalisz.
Tego dnia pogoda jak na zamówienie, ryby również współpracowały. W przerwie zawodów nie zabrakło wspólnej przepysznej kolacji przygotowanej przez obsługę restauracji znajdującej się na łowisku.
Zwycięzcą zawodów po raz kolejny został kol. Piotr Janaszczyk wynikiem 73,060 kg. Prezes koła kol. Zbyszek Górka wręczył puchar przechodni w formie złotego haczyka, który posiada ponad 45 letnią historię zapisaną na przyklejonych tabliczkach.
Natomiast najcięższą rybę zawodów złowił kol. Bartłomiej Baszczyński - amur 12,600 kg ,który otrzymał pamiątkową statuetkę.
Zawody były również okazją do przeprowadzenia oddzielnej klasyfikacji wśród aktywnych strażników Społecznej Straży Rybackiej grupy działającej przy Kole PZW WSK Kalisz ,którzy rywalizowali o Puchar Komendanta Grupy S.S.R.
Zawody zakończyły się wspólnym  podsumowaniem, wręczeniem pucharów i upominków, pamiątkowymi zdjęciami.
Dziękujemy właścicielowi Panu Stanisławowi i opiekunowi Panu Markowi łowiska "Złoty Karaś "za miłe przyjęcie i możliwość organizacji zawodów.
Zapraszamy wszystkich chętnych do aktywnej pracy na rzecz koła PZW WSK Kalisz.

Przemysław Górka

Pliki do pobrania