Nocne Zawody Gruntowe 2024 - wyniki

Drużynowe zawody gruntowe "Nocne Wędkowanie" za nami.

Powiadom znajomego:

W dniu 21-22.2024 r. odbyły się nocne zawody wędkarskie na zbiorniku Murowaniec zorganizowane przez koło PZW przy WSK Kalisz dla członków koła. Rozpoczęcie 13 godzinnych zmagań na stanicy koła przedstawienie regulaminu zawodów, losowanie stanowisk i zaczynamy. Zawody zakończyły się w sobotni poranek, sędziowie ważyli ryby na stanowiskach następnie ryby wracały do wody zbiornika Murowaniec. Na wadze dominowały leszcze, krąpie, wzdręgi nie zabrakło lina czy sandacza.
Na zakończenie wszyscy udali się na stanicę koła, gdzie na wszystkich czekał gorący posiłek, ciepłe napoje. Tym razem wpisowe przekazane było na nagrody.
Podsumowując bardzo fajne i co najważniejsze w świetnej towarzyskiej atmosferze przeprowadzone zawody.Cieszy również fakt że można zauważyć jak
młodzież na równi z bardziej doświadczonymi wędkarzami rywalizuje i osiąga dobre wyniki.👏👏
Na podsumowaniu okazało się że aby wygrać tego dnia trzeba było złowić ponad 30 kg.
W tym roku najlepsza drużyna w składzie Antkowiak Mariusz/Antkowiak Robert złowiła 32,680 kg ryb.
Big Fish zawodów leszcz 2,520 kg - Marek Nowak (pamiątkowy puchar)
Na zakończenie, jest to już regułą na zawodach "naszego" koła- rozlosowano wśród wszystkich uczestników dodatkowy upominek.
Gratulacje dla zwycięzców, dziękujemy za udział. Zapraszam do obejrzenia zdjęć na naszym facebooku

Przemysław Górka

Pliki do pobrania